Filtry do okapu

FILTR OKAPU WĘGLOWY

SKU: wes063

Filtr węglowy Wessper do okapu AKPO z węglem aktywnym.

FILTR OKAPU WĘGLOWY

SKU: wes064

Filtr węglowy do okapu Akpo FW-S 650m3 oraz 850 m3.

FILTR OKAPU WĘGLOWY

SKU: wes065

Filtr węglowy do okapu Teka C3C, TL 1-62 oraz innych z węglem aktywnym. Wykonany z wysokiej jakości cząsteczek węgla aktywnego, który gwarantuje doskonałą chłonność zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Produkt oryginalnie zapakowany w folie termokurczliwą.

FILTR OKAPU WĘGLOWY

SKU: wes066

Filtr węglowy do okapu Teka C1C oraz innych z węglem aktywnym. Wykonany z wysokiej jakości cząsteczek węgla aktywnego, który gwarantuje doskonałą chłonność zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Produkt oryginalnie zapakowany w folie termokurczliwą.

FILTR OKAPU WĘGLOWY

SKU: wes067

Filtr węglowy do okapu Gorenje DVG oraz innych z węglem aktywnym. Wykonany z wysokiej jakości cząsteczek węgla aktywnego, który gwarantuje doskonałą chłonność zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Produkt oryginalnie zapakowany w folie termokurczliwą.

FILTR WĘGLOWY

SKU: wes5055

Filtr węglowy to niezbędna część do okapu kuchennego. Oczyszcza powietrze w kuchni, pochłania zapachy wytwarzane podczas gotowania, zapobiega rozprzestrzenianiu się woni na inne pomieszczenia. Gwarantuje przygotowanie potraw w komfortowych warunkach zwiąkszając funkcjonalność i wydajność pracy okapu.