Przedstawiamy nowość na rynku: dzbanki filtrujące wodę AquaPro Alkaline. Oczyszczają, podnoszą pH, mineralizują, sprawiają, że woda ma doskonały smak i zdrowotne właściwości.

Aby sprostać wymaganiom rynku wprowadziliśmy dzbanki z filtrami alkalicznymi o wydajności znacznie większej od standardowych filtrów dostępnych w sprzedaży. Już teraz 1 filtr alkaliczny oczyści 300 litrów wody, a taka ilość spokojnie wystarcza nawet 2 miesiące*!

Dzbanki Wessper są dostępne w 3 kolorach: białym, czarnym i niebieskim oraz 2 pojemnościach: 2,5 l i 3,5 l. Uniwersalny i minimalistyczny design sprawia, że doskonale sprawdzają się w każdej kuchni.

Wydajność i oszczędność

Wybór dzbanka filtracyjnego do wody to krok do życia w poszanowaniu środowiska. Nasze wkłady wymienne zostały zaprojektowane tak, aby wyjątkowo wydajnie oczyszczać wodę przez dłuższy czas: 1 wkład może przefiltrować nawet 300 litrów wody. A jest równowartość 200 – 1,5 litrowych butelek, czyli mamy rozwiązanie dla codziennego kupowania butelki wody i produkcji odpadów w postaci plastikowych butelek.

Woda alkaliczna

Woda alkaliczna posiada pH zasadowe, zazwyczaj od 8,5 do 10; dzięki takim wartościom pH – sprzyja zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, znakomicie nawadnia i buduje odporność. We wkładach wymiennych AquaPro zastosowano również szereg składników, które filtrując wodę: mineralizują ją i zmieniają jej strukturę na lepiej przyswajalną. Woda zostaje również wzbogacona o antyoksydanty, przeciwutleniacze poprzez zmniejszenie poziomu ORP o 300 – 350 mv.

*w przeliczeniu dla 1 osoby 1 filtr to 2 miesiące użytkowania.