Poznaj naszą firmę

Wessper powstała w 2016 roku w Bochni. Od początku działalności specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości filtrów wody, pochłaniaczy wilgoci, akcesoriów do odkurzaczy oraz drobnego wyposażenia kuchennego. Wraz z rozwojem działalności poszerzyliśmy nasze portfolio o dzbanki filtrujące własnego projektu, chemię gospodarczą, filtry i chemię basenową oraz olejki eteryczne. Dbamy o to, żeby nasza pasja do tworzenia nowych wyrobów i dbałość o szczegóły przekładały się na jakość i atrakcyjność oferty.

Nasza misja

Jesteśmy polską marką oddaną idei dostarczenia najwyższej jakości akcesoriów małego AGD, z których sami chcielibyśmy korzystać, ludziom na których nam zależy.

o firmie wessper

Co oferujemy - wartość i jakość

Oferujemy akcesoria, które sprawdzają się w każdym domu. W naszych produktach stawiamy na bezpieczne materiały wysokiej jakości oraz precyzję wykonania. Wiemy, że właśnie takie podejście sprawdza się najlepiej, dając gwarancję trwałości i pozwalając sprostać wymaganiom każdego naszego Klienta.

Zaufanie

Dzięki temu, że dostarczamy produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie, nasze wyroby znalazły zadowolonych odbiorców na całym Świecie. Akcesoria Wessper zbierają pozytywne recenzje od Hiszpanii przez Koreę Południową po USA.

Jesteśmy na rynku dla Was!

Nasze produkty wykonywane są z tworzyw i surowców wysokiej klasy, które spełniają odpowiednie normy. Staramy się, aby były jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Regularne badania laboratoryjne
Certyfikacja PZH
Wolne od BPA
Wyprodukowano w Polsce