...

O nas

Wessper to marka, która stoi na czele innowacji w dziedzinie filtracji wody. Od filtrów, poprzez wysokiej jakości dzbanki i stylowe butelki filtrujące, marka zapewnia codzienny dostęp do dobrej wody. Dzięki zaawansowanej technologii i pasji do doskonałości, Wessper redefiniuje standardy jakości w dziedzinie filtracji wody.

Woda, która jest źródłem życia, to jeden z fundamentów dobrostanu człowieka. Chcemy poprzez edukację i inspirację zachęcać do troski o własne zdrowie i wygodę. Dążymy do tego by każdy z nas mógł się cieszyć komfortem dobrej wody na wyciągnięcie ręki.

Co nas wyróżnia?

Wessper to wybór przyszłości. Produkty Wessper łączą ze sobą technologię z troską o środowisko, jakością i innowacyjnością. Wessper to nie tylko produkty do filtrowania wody – to lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań, które zmieniają sposób postrzegania codziennego dostępu do dobrej wody.

Ambasadorzy

Doktor z tiktoka

Doktor z Tik Toka to charyzmatyczny popularyzator nauki, który z marką Wessper zmienia wyobrażenie o filtracji wody, odkrywając wszelkie tajemnice dotyczące produktów z tej kategorii.

Dariusz Pachut

Dariusz Pachut, twórca projektu Korony Wodospadów udowadnia, że komfort dobrej wody dzięki marce Wessper jest zawsze na wyciągnięcie ręki bez względu na miejsce i okoliczności.

Zdrowostki

Martyna z kanału Zdrowostki od lat dzieli się swoją wiedzą w aspekcie zdrowego trybu życia i zwracania uwagi na detale, w których zazwyczaj tkwi jakość. Współpraca z Martyną stanowi idealne połączeniem tych wartości, zgodnych z DNA marki Wessper.