Filtry wody Wessper Twój sposób na zdrowszą wodę

  FILTRY  AQUAPRO ALKALINE

  Filtry AquaPro Alkaline oczyszczają wodę z chloru, pestycydów, herbicydów, metali ciężkich oraz alkalizują i podnoszą pH wody poprzez wzbogacenie o minerały. Uzyskana woda zawiera jony sodu, wapnia, magnezu, potasu, swoim składem może przypominać wody butelkowane, choć wiele zależy od oryginalnej zawartości minerałów w wodzie kranowej. Taka woda jest przeznaczona do picia bez konieczności podgrzewania.

  Tanie rozwiązanie

  Filtr Wessper pozwala na otrzymanie wody o jakości wody butelkowanej. Wybierając filtry Wessper, oszczędzasz do 70% wydatków przeznaczanych na tę samą ilość wody butelkowanej.

  Wystarczy nalać wodę do dzbanka z filtrem i jest gotowa! Zawsze świeża. Zawsze zdrowa.

  Więcej miejsca

  Wybór wkładu filtrującego Wessper to nie tylko podwyższenie jakości samej wody, ale i wiele innych plusów. Jednym z nich jest oszczędność miejsca w domu, które w innym wypadku byłoby przeznaczone na zgrzewki z wodą. Dzięki dzbankowi z filtrem jest estetycznie i czysto!

  Jesteś eko

  Jedna osoba wypija miesięcznie średnio ok. 30 butelek wody, czyli wyrzuca do śmieci około 360 butelek rocznie. Z filtrem Wessper ograniczasz produkcję tego typu odpadów. I zamiast wyrzucić 360 pustych butelek, wyrzucasz 12 filtrów, których wkład podlega recyklingowi.

  Woda o znakomitym smaku

  Filtr wody Wessper usuwa szkodliwe składniki z wody, takie jak: chlor, herbicydy, pestycydy, metale ciężkie. Przefiltrowana woda jest pozbawiona zapachu i smaku chloru.

  Warstwy filtracyjne:

  Siatka filtrująca

  Zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak : rdza, piasek, osad.

  Węgiel aktywny

  W procesie absorpcji i redukcji katalitycznej usuwa pestycydy, herbicydy, chlor, detergenty. Wyczuwalnie poprawia zapach i smak wody.

  Żywica jonowymienna

  Usuwa nadmiar jonów magnezu i wapnia, przez co niweluje twardość wody.

  Kulki ceramiczne

  Zmniejszaja poziom ORP o 300-350mv, powodując, że woda staje się znakomitymm przeciwutleniaczem eliminującym wolne rodniki.

  Złoże alkaliczne

  Podnoszą poziom pH wody, sprawiając, że nabiera prozdrowotnych właściwości.

  Kulki mineralne

  Stopniowo uwalniają minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu sprawiając, że woda uzyskuje własności izotoniczne.

  Gaza

  Zatrzymuje zanieczyszczenia wewnątrz filtra.

  Korzystając z filtrów alkalicznych AquaPro ograniczasz w wodzie chlor oraz składniki, które mogą negatywnie wpływać na jej kolor, smak i zapach. Dzięki temu uzyskana woda ma bardzo podobny smak do tej butelkowanej i śmiało możesz ją pić bez przegotowania.

  Woda alkaliczna, wzbogacona o wapń, magnez, potas oraz sód, charakteryzuje się niskim poziomem ORP oraz pH w granicach 8,5 - 10. Jest bogata w minerały, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, dlatego najlepiej stosować ją do przygotowania zimnych napojów (gotowanie powoduje wytrącanie się minerałów i powstawanie osadu).

  alkaline

  Wydajność:

  300l

  Zastosowanie:

  Zimne napoje

  Właściwości:

  • Redukuje chlor
  • Redukuje metale cieżkie
  • Wzbogaca o minerały
   (magnez, wapń, sód, potas)
  • podnosi pH

  Każdy z nas składa się w 60% z wody

  Jest niezbędna w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu, utrata już 10% wody powoduje niezdolność do podjęcia jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Dlatego właśnie tak istotne jest odpowiednie nawodnienie organizmu.

  Ile powinieneś pić

  Średnio przyjmuje się, że należy wypijać dziennie 1 litr wody na 30 kg masy ciała. Zapotrzebowanie to zależy również od aktywności fizycznej. Im więcej więc się ruszasz, tym więcej wody powinieneś wypić.

  Warto wiedzieć, co pijesz

  Filtrowana woda z kranu jest jednym z najlepszych wyborów. W swoim składzie zawiera wartościowe minerały, a w procesie filtracji jest pozbawiana szkodliwych metali ciężkich i osadów.