Ergonomiczna budowa dzbanka sprawia, że nawet większe modele są wygodne w użytkowaniu, a mniejsze dzbanki z łatwością mieszczą się na półce drzwi lodówki.

  Zależy Ci na produkcie z materiałów najwyższej jakości? Najlepszy wybór to dzbanek Wessper. Będziesz z niego korzystać przez wiele lat, ponieważ ciężko o jego uszkodzenie – został wykonany z tworzyw bez BPA, przeznaczonych do kontaktu z żywnością i posiadających odpowiednie certyfikaty.

  Każdy z naszych dzbanków jest wyposażony w cyfrowy wskaźnik, informujący o konieczności wymiany wkładu filtracyjnego. Pozwala dopasować zużycie filtra do liczby osób, które korzystają z filtrowanej wody. Nie musisz zapamiętywać, kiedy zamontowałeś filtr – wskaźnik zrobi to za Ciebie!

  AQUAClassic 3,5L

  Doskonale sprawdza się w każdej kuchni, jego pojemność jest idealna dla osób, które używają filtrowanej wody przede wszystkim do gotowania. Mimo dużych rozmiarów jest wygodny w użytkowaniu, a ergonomiczna rączka jeszcze bardziej usprawnia korzystanie z dzbanka.

  AQUAPro 3,5L

  Dzbanek jest zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Minimalistyczne wzornictwo sprawia, że doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i nowoczesny.

  AQUAPro 2,5L

  Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort, jego kompaktowy rozmiar i minimalistyczne wzornictwo sprawia, że doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu. Jest uniwersalny i nowoczesny, a dodatkowo mieści się na półce drzwi każdej lodówki!

  AQUAMax 3,5L

  Umożliwia doskonałe oczyszczenie wody, dzięki kompatybilności z wkładami filtrującymi AquaMax. Wskaźnik zużycia filtra przypomina o terminowej wymianie wkładu, a dzięki temu zachowana zostaje stała wysoka jakość oczyszczania wody, co gwarantuje zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny.

  Wybierając Wessper dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów – zużytych butelek po wodzie. Rocznie zamiast 200 – 300 pustych butelek wyrzucisz tylko kilka filtrów. Jeden filtr skutecznie zastępuje kilkadziesiąt butelek, a Ty nie musisz ani ich dźwigać, ani przechowywać, ani dodatkowo za nie płacić…

  AquaClassic

  0 x

  AquaMax

  0 x

  AquaPro

  0 x

  Codzienne kupowanie butelki wody w przeliczeniu na 365 dni daje sporą sumę, którą możesz przeznaczyć na coś lepszego, jeśli zamiast butelki wody wybierzesz dzbanek filtracyjny Wessper. Małe oszczędności dają duży efekt. Sprawdź!

  Ilość wypijanej wody w litrach:

  0

    AquaPro

    AquaClassic

    AquaMax

  red_bg obrys bottle_small

    Butelka wody