Końcówki do szczoteczek sonicznych

  Ich budowa wzmacnia ruchy soniczne szczoteczki i umożliwia wyjątkowo dokładne wyczyszczenie zębów i przestrzeni między nimi. Dzięki odpowiedniej częstotliwości pracy usuwają nie tylko osad, płytkę nazębną i resztki jedzenia, ale i bakterie odpowiedzialne za rozwój próchnicy. Wprowadziliśmy do sprzedaży modele o różnym ułożeniu włókien, aby każdy mógł dobrać ulubiona końcówkę.

  Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną zamiast manualnej?

  Szczoteczki elektryczne pozwalają na wyjątkowo dokładne oczyszczenie jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu technologii sonicznej lub rotacyjno-pulsacyjnej usuwanie płytki nazębnej, osadów i redukcja kamienia są zauważalne. Końcówki działają precyzyjnie, ale delikatnie, nie powodują podrażnienia dziąseł i mogą być stosowane nawet przez dzieci. Oczyszczają zęby o wiele skuteczniej niż za pomocą zwykłej szczoteczki. I widać tego efekty.

  Kiedy należy wymienić końcówkę szczoteczki?

  Aby skutecznie czyścić zęby należy pamiętać o okresowej wymianie końcówki do szczoteczki elektrycznej. Odginające się, pojedyncze włókna sygnalizują ostatni moment na zmianę końcówki na nową. Zazwyczaj żywotność końcówek to 3 miesiące intensywnego użytkowania.

  Flexisoft

  W kontakcie z wodą miękną i odginają się. Dzięki temu dokładnie oczyszczają zęby i zapobiegają uszkodzeniom szkliwa oraz podrażnieniom dziąseł.

  ProCare Mini

  ProCare

  BrightCare

  Interdental

  Docierają w trudno dostępne miejsca, precyzyjnie usuwają płytkę nazębną oraz resztki pokarmu, co zapewnia znakomite oczyszczenie każdego zęba.

  ProCare

  ProCare Mini

  BrightCare

  FlexCare

  SuperFlexisoft

  W kontakcie z wodą miękną i odginają się, są bardzo delikatne. Dzięki temu dokładnie oczyszczają zęby i zapobiegają uszkodzeniom szkliwa oraz podrażnieniom dziąseł.

  KidsCare Mini

  KidsCare

  Whitening Bristles

  Gumowe włókna polerują widoczne powierzchnie zębów – pozbawiają je przebarwień i naturalnie wybielają. Sprawiają, że zęby stają się bielsze.

  BrightCare

  Przygotowaliśmy końcówki o wyjątkowo miękkich włóknach i małych rozmiarach, które są przeznaczone do pielęgnacji dziecięcych zębów. Są to:
  KidsCare dla dzieci od 7. roku życia,
  KidsCare Mini dla dzieci od 4. roku życia.

  KidsCare Mini

  KidsCare