Szungit

  Naturalne oczyszczenie wody

  Szungit

  Naturalne oczyszczenie wody

  Szungit pochodzi z Karelii w Rosji, w swoim składzie zawiera fulereny, absorbuje z wody szkodliwe substancje. Usuwa: chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, azotany, węglowodory, dioksyny. W naturalny sposób oczyszcza wodę.

  Zastosowanie: do picia i gotowania, do celów kosmetycznych.

  Porcja szungitu wystarcza na 3 miesiące użytkowania. Należy stosować 50 g produktu na 1 litr wody. Co dwa tygodnie zaleca się opłukanie szungitu i naczynia ze względu na pojawiający się na dnie osad.

  Tanie rozwiązanie

  Tanie rozwiązanie

  Opakowanie szungitu może wystarczyć na wiele miesięcy, 50 g szungitu jednorazowo oczyści 1 litr wody, po zużyciu wody uzupełnia się ją do określonego poziomu. Porcja szungitu działa przez 3 miesiące.

  Prosto z natury

  Prosto z natury

  Szungit to mineraloid, który naturalnie występuje w Karelii w Rosji i od wielu stuleci jest też wykorzystywany w tym regionie do oczyszczania wody. Korzysta się z niego w takiej postaci, w jakiej występuje naturalnie, nie jest w żaden sposób modyfikowany.

  Woda bez chloru

  Woda bez chloru

  Szungit adsorbuje z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, azotany, azotyny, węglowodory, dioksyny. Oddzielone substancje odkładają się na dnie zbiornika z wodą i tworzą osad, dlatego wody z dna się nie używa.

  Szungit w procesie absorpcji oddziela z wody i gromadzi na swojej powierzchni chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, azotany, azotyny, węglowodory, dioksyny.

  Dodatkowo zawiera fulereny, które mają właściwości oczyszczania wody. Szungit także nieznacznie obniża pH wody.