Worki HOMELINE

  Dla domu

  Worki Wessper zapewniają najdokładniejsze usunięcie zanieczyszczeń z różnych powierzchni, dzięki zapewnieniu optymalnej mocy ssącej odkurzacza. Linia HOMELINE została zaprojektowana, aby idealnie sprawdzić się w odkurzaczach domowych o niezbyt dużym pojemniku na zanieczyszczenia. Worki są dostępne w wersji syntetycznej oraz papierowej. Przyspieszają sprzątanie i sprawiają, że jest ono wyjątkowo wygodne.

  Worki PROLINE

  Dla przemysłu

  Wyprodukowane z myślą o odkurzaczach przemysłowych, przeznaczonych do usuwania trudniejszych zanieczyszczeń niż te domowe – zespół specjalistów zadbał o wyższą wytrzymałość worków. W większości modeli również pojemność worków została powiększona, aby sprostać odkurzaniu zanieczyszczeń w garażu lub powstałych podczas różnych remontów. Doskonale nadają się do usuwania pyłów, drobnego gruzu, wiórów. W workach zastosowano wytrzymały papier oraz włókninę syntetyczną. Dobranie najwyższej jakości materiałów pozwala na komfortowe odkurzanie bez ryzyka pęknięcia worka.

  Worki papierowe są wykonane zazwyczaj z dwóch warstw trwałego papieru, to dzięki temu nasze produkty są wytrzymalsze od pozostałych worków papierowych dostępnych na rynku. Umożliwiają zachowanie optymalnej mocy ssącej odkurzacza i skutecznie zatrzymują wewnątrz wszystkie zanieczyszczenia. Zostały wyposażone w uchwyty, które ułatwiają umieszczenie ich w odkurzaczu, a następnie wygodne wyciągnięcie napełnionego już worka. Cieszą się wyjątkową popularnością wśród osób dbających o środowisko, ponieważ są w 100% biodegradowalne.

  W workach syntetycznych zastosowaliśmy wiele warstw mikrowłókniny, dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na rozerwanie i wilgoć. Aby zachować ich wysoką jakość, brzegi worków są zgrzewane w odpowiedni sposób, co zapobiega pękaniu w przypadku przepełnienia. Mikrowłóknina posiada również bardzo ważną właściwość, jaką jest dopasowanie się do wymiarów pojemnika odkurzacza. Oznacza to, że worki syntetyczne, o takiej samej wielkości jak papierowe, mają większą pojemność i mieszczą więcej zanieczyszczeń. Zastosowany materiał skutecznie zatrzymuje najdrobniejsze cząsteczki kurzu i alergenów, co pozwala na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń powodujących reakcje alergiczne.

  Dlaczego warto wybrać worki jednokrotnego użytku?

  Z workami jednokrotnego użytku sprzątanie może być szybkie i wygodne, wystarczy wyciągnąć worek z odkurzacza i wyrzucić. Co więcej podczas czyszczenia płóciennych worków wielokrotnego użytku część zawartych w nich zanieczyszczeń wydostaje się na zewnątrz – stosowanie więc worków syntetycznych lub papierowych jest dużo bardziej higieniczne i zdrowsze, przede wszystkim dla alergików.

  Nasze worki są przeznaczone do różnych modeli odkurzaczy. Aby wybrać najlepiej pasujący worek sprawdź, jaki model odkurzacza posiadasz. Ta informacja znajduje się na tabliczce znamionowej, zazwyczaj na spodzie urządzenia. Znając model odkurzacza dobranie worków to kwestia kilku minut, wystarczy jedynie przejrzeć kompatybilność umieszczoną na opakowaniu worków.

  Worki Wessper

  • Posiadają dużą kompatybilność, można je dopasować do wielu odkurzaczy.
  • Uchwyty worków umożliwiają wygodne zamontowanie, a następnie wyciągnięcie napełnionego worka.

  Worki papierowe

  • Wykonane z wytrzymałego papieru.
  • Skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia wewnątrz worka.
  • Podlegają w 100% recyklingowi.

  Worki syntetyczne

  • Wykonane z wielowarstwowej mikrowłókniny.
  • Skutecznie zatrzymują cząsteczki kurzu oraz alergeny.
  • Posiadają zgrzewane brzegi, zapobiegające pęknięciom.
  • Dostosowują się rozmiarem do wielkości pojemnika odkurzacza.