EMPTY api-answer: No JSON received – is the API down?
Check the API-URL in the Block-Settings, please.
Use „/json-content-importer/json/gutenbergblockexample1.json” as example. You might switch on the debugmode on the right side.
Dzbanek z filtrem do wody

Dlaczego warto pić filtrowaną wodę?

Woda o znakomitym smaku

Filtr wody Wessper usuwa szkodliwe składniki z wody, takie jak: chlor, herbicydy, pestycydy, metale ciężkie. Przefiltrowana woda jest pozbawiona zapachu i smaku chloru.

Jesteś EKO

Jedna osoba wypija miesięcznie średnio ok. 30 butelek wody, czyli wyrzuca do śmieci około 360 butelek rocznie. Z filtrem Wessper ograniczasz produkcję tego typu odpadów. I zamiast wyrzucić 360 pustych butelek, wyrzucasz 12 filtrów, których wkład podlega recyklingowi.

Więcej miejsca

Wybór wkładu filtrującego Wessper to nie tylko podwyższenie jakości samej wody, ale i wiele innych plusów. Jednym z nich jest oszczędność miejsca w domu, które w innym wypadku byłoby przeznaczone na zgrzewki z wodą. Dzięki dzbankowi z filtrem jest estetycznie i czysto!

Tanie rozwiązanie

Filtr Wessper pozwala na otrzymanie wody o jakości wody butelkowanej. Wybierając filtry Wessper, oszczędzasz do 70% wydatków przeznaczanych na tę samą ilość wody butelkowanej.

Wystarczy nalać wodę do dzbanka z filtrem i jest gotowa! Zawsze świeża. Zawsze zdrowa.


SUBSCRIBE
Weekly newsletter