W Wessper specjalizujemy się w produkcji filtrów wody oraz dzbanków filtrujących. Posiadamy sprawdzoną\nowoczesną linię produkcyjną, która jest w stanie wytworzyć ok. 2,5 mln filtrów rocznie. Oferujemy kompleksowe projektowanie oraz produkcję towaru pod marką Klienta/ Private Label/ OEM. Gwarantujemy wytworzenie towarów o określonych parametrach i ilościach, które spotykają się z oczekiwaniami i wymaganiami Kontrahenta.

Nasz zespół specjalistów czuwa nad poprawnym przebiegiem każdego etapu produkcji, od projektu do przygotowania formy, składu filtrów i pakowania. Podczas produkcji przeprowadzane są kontrole wewnętrzne mające na celu zachowanie standardu określonego w zamówieniu.

Nasze produkty są certyfikowane i dopuszczone do kontaktu z żywnością – posiadają atest PZH oraz FDA. Materiały, których używamy posiadają certyfikat BPA free – nie zawierają szkodliwej substancji bisfenol A i są bezpieczne dla zdrowia. Posiadamy także certyfikaty CE i RoHS, oznaczające, że nasze wyroby spełniają standardy UE.

[mvc_timeline_father title=”Współpraca z Klientem jest prowadzona w oparciu o przejrzysty proces:” size=”32″ width=”4″ clr=”#244d78″][mvc_timeline_son maintitle=”1. Projektowanie” icon=”fas fa-project-diagram” bgclr=”#7cbfe4″ icon_size=”17″ titleclr=”#1e73be”]Tworzymy koncept nowego produktu według wymagań Klienta, z uwzględnieniem indywidualnego kształtu obudowy filtra i składu mieszanki filtracyjnej. Nasi graficy we współpracy z konstruktorami przygotowują szczegółowy projekt 3D oraz wizualizację korzystając z profesjonalnego oprogramowania, co pozwala na uzyskanie czytelnej i jasnej dokumentacji projektu[/mvc_timeline_son][mvc_timeline_son maintitle=”2. Prototypowanie” icon=”fas fa-pencil-ruler” bgclr=”#7cbfe4″ titleclr=”#1e73be”]Dobieramy poszczególne elementy produktu, aby był najwierniejszym odwzorowaniem projektu. Na etapie projektowania mogą zostać pominięte pewne zależności związane z funkcjonalnością, dlatego na podstawie prototypu badamy właściwości produktu i oddziaływanie na siebie poszczególnych jego części. Pozwala to na wprowadzenie zmian, które umożliwiają skonstruowanie produktu bez wad. Efektem naszych prac jest pełnowartościowy prototyp, który posłuży jako wzór do produkcji.[/mvc_timeline_son][mvc_timeline_son maintitle=”3. Projekt opakowania” icon=”fas fa-box” bgclr=”#7cbfe4″ titleclr=”#1e73be”]Na życzenie projektujemy opakowania według identyfikacji wizualnej Klienta i jego wymagań.[/mvc_timeline_son][mvc_timeline_son maintitle=”4. Produkcja” icon=”fas fa-cogs” bgclr=”#7cbfe4″ titleclr=”#1e73be”]Wielkość produkcji oraz termin są ustalane indywidualnie na etapie zamówienia. Na naszej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie wytworzyć ok. 2,5 mln filtrów rocznie. Składniki przeznaczone do produkcji są monitorowane pod względem jakościowym, wartości poszczególnych parametrów muszą być zachowane na odpowiednich poziomach. Umożliwia to wykonanie filtrów, które są dokładnym odwzorowaniem prototypu.[/mvc_timeline_son][mvc_timeline_son maintitle=”5. Dostawa” icon=”fas fa-truck-loading” bgclr=”#7cbfe4″ titleclr=”#1e73be”]Wysyłamy partie gotowych produktów w wybraną lokalizację.[/mvc_timeline_son][/mvc_timeline_father]

Dlaczego Wessper ?

Umożliwiamy dowolne dobranie komponentów składających się na produkt.

Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów.

Posiadamy wyspecjalizowaną, nowoczesną linię produkcyjną.

Nasza fabryka jest zlokalizowana w UE.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań produkcyjnych, przetestowanych podczas projektowania i wytwarzania własnych produktów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania: od koncepcji produktu, przez produkcję i pakowanie, po dostawę w wybrane miejsce.